Ingiant genomgående hålssläpring DHK012-12-10A för skivspelare
Kort beskrivning:
Produktinformation
Produktetiketter
Specifikation
DHK012-12-10A
De viktigaste parametrarna
Antal kretsar 12 kanaler Arbetstemperatur "-40℃~+65℃"
Märkström 10A Arbetsfuktighet <70%
Märkspänning 0~240 VAC/VDC Skyddsnivå IP54
Isoleringsmotstånd ≥1000MΩ @500VDC Höljets material Aluminiumlegering
Isoleringsstyrka 1500 VAC vid 50 Hz, 60 s, 2 mA Elektriskt kontaktmaterial Ädelmetall
Dynamisk resistansvariation <10MΩ Specifikation för ledning Färgad teflonisolerad och förtentad, tvinnad, flexibel tråd
Rotationshastighet 0~600 varv/min Ledningslängd 500 mm + 20 mm
Standard produktkonturritning
produktbeskrivning1
Ansökan inlämnad
produktbeskrivning2
produktbeskrivning3
produktbeskrivning4
Vår fördel
Fabriksscen
produktbeskrivning5
produktbeskrivning6
produktbeskrivning7Specifikation
DHK012-12-10A
De viktigaste parametrarna
Nominell ström 10A Arbetsfuktighet <70%
Isolationsresistans ≥1000MΩ @500VDC Husmaterial Aluminiumlegering
Isoleringsstyrka 1500 VAC@50Hz, 60s, 2mA Elektriskt kontaktmaterial Ädelmetall
Dynamisk resistansvariation <10MΩ Specifikation för ledningstråd Färgad teflonisolerad och förtentad, tvinnad, flexibel tråd
Rotationshastighet 0~600 rpm Ledningslängd 500 mm + 20 mm