DHK025-33 Ingiant USB 3.0 släpringshåldiameter 25 mm med 2 kanaler USB 3.0-signal och andra signaler/ström
Kort beskrivning:
USB-släpring – USB 3.0-släpringsserie
Standard 1–3 kanalers USB-signal, maximalt 5 kanaler
DHK025-33 USB 3.0-släpring med standardhåldiameter 25 mm, överföring av 2 kanaler för USB 3.0-signaler och annan signal/ström. USB-släpringen är speciellt utformad för USB-signalöverföring, med egenskaperna för flerkanalig och stabil signalöverföring. USB 2.0-släprings- och USB 3.0-släpringsserien är två huvudserier utformade för att hantera problemen med stor kapacitet och hög effektivitet mellan roterande systemkomponenter. Dataöverföringshastigheten ger den bästa tekniska lösningen.
Produktinformation
Produktetiketter
DHK025-33
De viktigaste parametrarna
Antal kretsar 33 Arbetstemperatur "-40℃~+65℃"
Märkström 2A, 5A, 10A, 15A, 20A Arbetsfuktighet <70%
Märkspänning 0~240 VAC/VDC Skyddsnivå IP54
Isoleringsmotstånd ≥1000MΩ @500VDC Höljets material Aluminiumlegering
Isoleringsstyrka 1500 VAC vid 50 Hz, 60 s, 2 mA Elektriskt kontaktmaterial Ädelmetall
Dynamisk resistansvariation <10MΩ Specifikation för ledning Färgad teflonisolerad och förtentad, tvinnad, flexibel tråd
Rotationshastighet 0~600 varv/min Ledningslängd 500 mm + 20 mm
Standard produktkonturritning:
DHK025